niedziela, 20 września 2015

10. Przerwa

W tym tygodniu pewnie nie uda mi się opublikować żadnego posta. To nie tak, że się podałam i porzuciłam bloga. Są jeszcze wakacje, ludzie wyjeżdżają na urlopy. To normalne. Dlatego i ja rozpoczynam dziś długo planowany urlop. Dość oryginalny, bo nie będą to egzotyczne kurorty, a nasz polski, warszawski szpital ;) I powiem jedno, nie taki diabeł straszny jak go malują :) A ja jestem konsekwentna - tam gdzie zaczęłam, tam i zakończę wakacje. Mam jednak nadzieję, ba, nawet pewność, że tym razem otrzymam znacznie lepsze wiadomości :) 
Trzymajcie kciuki za moje zdrówko ;)
Pozdrawiam wszystkich, którzy cierpią na klaustrofobię i boją się rezonansów :) a w szczególności Ninę, bo drugiej takiej chyba nie znajdziecie :)
Trzymajcie też kciuki za wszystkich rycerzy na białych koniach. Niech walczą o swoje księżniczki :) Niech je zauważą i docenią!

"Blady świt, miasto śpi, 
niespokojne miałeś sny,
budzisz się, pora iść,
Czarno-biały kręcić film.."*

Niech wszystkie filmy, każdego z Was, będą dziś kolorowe :) Mój będzie na pewno! :)

Mia :) :*

P.S.
Drogi gościu, zostaw ślad swojej obecności w postaci komentarza, like, obserwacji...
W ciągu tygodnia mój blog odwiedziło ponad 300 osób, a jednak wciąż czuje się samotna i zagubiona w świecie bloggera. Pomóżcie mi trochę się tu zadomowić :) 
Zapraszam też na Facebooka <Klik>. Jestem ofermą i mam problem z dodaniem widgetu Facebooka na blogu.. jak wrócę do domu, to postaram się nadrobić te braki ;)

:*:*:*:*

* Ewelina Lisowska - "We mgle"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz